Bankowość

5/5 - (12 votes)

Bankowość wkracza w nową erę. Dzisiaj możemy bez wątpienia tak właśnie stwierdzić, bowiem wszelkie sprawy związane z naszymi bankami możemy załatwiać drogą korespondencyjną lub poprzez strony internetowe. To niezwykłe ułatwienia dla każdego klienta.

Bankowość internetowa to wyzwanie dla każdego specjalisty zajmującego się z ramienia banku wdrożeniem takiego systemu. Trzeba pamiętać, że tego typu sprawy muszą być zapięte na przysłowiowy ostatni guzik, bowiem wszelkie potknięcia mogą być wykorzystane przeciwko placówce prowadzącej taką bankowość. Nie ma tutaj miejsca na pomyłki, gdyż o kradzież naszych wirtualnych bądź co bądź pieniędzy wcale nie jest trudno.

Niejednokrotnie zdarzało już się, że klient wchodząc na swoje konto zauważał, że coś jest nie tak. I choć zabezpieczenia są ulepszane z dnia na dzień, to ciągle możemy doświadczyć obrazy nieuczciwego postępowania. Do takich czynności nie są wymagane prace magisterskie czy też prace licencjackie. Tutaj wystarczy po prostu mieć tupet i chęć zdobycia dużej gotówki. Trzeba mieć jednak nadzieję, że tego typu zachowania zostaną ograniczone do minimum i każdy z nas będzie mógł cieszyć się z uczciwości w sieci. Oby taka sytuacja nastąpiła jak najszybciej.

Przykładowe tematy na prace licencjackie:

  1. Badanie i ocena zdolności kredytowej osoby fizycznej
  2. Bank centralny i system pieniężny
  3. Bank hipoteczny a bank uniwersalny- różnice czynności bankowych
  4. Bank Światowy i jego udział w inwestycjach podejmowanych w Europie Środkowej i Wschodniej
  5. Bank jako specyficzna forma przedsiębiorstwa

Poniżej wybrane polskie prace z bankowości:

Dodaj komentarz