Reklama

Dobrze skonstruowana reklama daje szerokie możliwości w prowadzonej działalności gospodarczej. Dobrze sporządzona reklama daje możliwość sukcesu niemal w każdym zakresie. Warto dodać, że sztaby ludzi zajmujące się produktem reklamowym, pracują wiele godzin, aby dopracować każdy szczegół swojej kampanii. Chętnych do pracy w tym kierunku jest bardzo wielu, jednak miejsca w agencjach reklamowych są tylko dla najlepszych specjalistów. Z kolei dobra reklama jest dobrze nagradzana zarówno przez przedsiębiorców, którzy daną kampanię zamawiają, jak i przez agencję reklamową która zleca jej opracowanie pracownikowi.

Wbrew pozorom praca w agencji reklamowej nie jest łatwa, bowiem wymaga bardzo dużej kreatywności oraz pomysłowości. Konicznym elementem jest także bardzo duża otwartość, bowiem swoje pomysły trzeba często konsultować ze zlecającym. Uczelnie wyższe chętnie przyjmują studentów, którzy chcą tworzyć swoją karierę z pasją. Tych jest bardzo dużo, o czym świadczą dobrze napisane prace magisterskie oraz prace licencjackie.

Reklama będzie z całą pewnością, w dalszym ciągu prowadzić do zakupu określonej usługi lub towaru. Pamiętajmy jednak, że jest to pewna forma manipulacji, na którą nie zawsze jako klienci musimy się zgadzać.

Poniżej przykładowe prace dyplomowe z zakresu reklamy:

Temat pracy Liczba stron Ocena
Branding w rozumieniu reklamy graficznej jako zjawisko oddziaływania na odbiorcę na przykładzie potentatów rynkowych od początku powstania i kreowania wizualnego marki. 79 5
Marketing terytorialny na przykładzie gminy x 62 5
Ocena działań promocyjnych w firmie x 79 5
Proces motywacji w marketingu sieciowym na przykładzie firmy FM Group 87 5
Projekt systemu identyfikacji wizualnej dla salonu fryzjerskiego 72 5
Satysfakcja klienta w systemach zarządzania jakością na przykładzie firmy Vinfort 54 4
Strategia promocji jako element marketingu – mix 78 5
Wojny Coli (Cola wars) czyli siła reklamy na rynku oligopolicznym 53 5
Wpływ wizerunku marki na proces decyzyjny konsumentów 65 5

Dodaj komentarz