ZAKRES WSPÓŁPRACY

To, co Państwo przeczytacie poniżej nie jest już aktualne – od roku 2023 nie świadczymy już swoich usług, jednak dalej mogą Państwo korzystać z naszych zasobów – całkiem za darmo.

Nasz serwis skupia rzeszę specjalistów naukowych z różnych dziedzin wiedzy. Dzięki szerokiej gamie naukowców i tematów, w jakich się specjalizują, możemy zaoferować naszym klientom wiele możliwości. Nie ma dla nas tematu, który byśmy odrzucili. Wspaniałe doświadczenie naszych specjalistów, ogromna wiedza i umiejętności językowe, sprawiają, że pisanie prac jest dla nich wielką przyjemnością, a nie koszmarem czy obowiązkiem, który należy spełnić.

Pisanie prac jest dla nas wielką przyjemnością i wspaniałym rzemiosłem, którym zajmujemy się od lat. Dzięki temu pisanie prac przebiega sprawnie, bez zakłóceń i jest dopracowane do ostatniego drobiazgu czy szczegółu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie, nawet w miarę krótkim czasie stworzyć dopracowane prace licencjackie oraz prace magisterskie. Powierzając nam pisanie prac naukowych każdy może zyskać gwarancję wysokiej jakości, optymalnego czasu wykonania i oczywiście zdobyć ciekawą pracę magisterską bądź licencjacką. Zrzeszamy wyłącznie profesjonalistów, którzy działają sprawnie i solidnie. Dzięki temu możemy zaoferować tak wspaniałe propozycje naszym klientom, oraz zagwarantować całkowite zadowolenie z naszych usług. Prace licencjackie oraz prace magisterskie, które powstają pod naszym kierunkiem są poprawne merytorycznie oraz formalnie, a wszystko przez to, że pisanie prac naukowych nie kryje przed nami żadnych tajemnic.

Oferujemy wsparcie w zakresie przygotowania:

  • prac doktorskich,
  • prac magisterskich, inżynierskich, licencjackich,
  • prac semestralnych i zaliczeniowych.

Ponadto:

  • korekty stylistyczne i merytoryczne,
  • artykuły naukowe,
  • tłumaczenie tekstów z i na język: angielski, niemiecki.

Nasza współpraca może też wiązać się z przygotowaniem określonej części pracy lub opracowania. Masz problem z pozyskaniem materiałów? Danych dotyczących firm i instytucji? Przygotowaniem części metodologicznej pracy lub aspektu badawczego? Sporządzeniem analizy, biznes planu lub strategii? Ty decydujesz o zakresie naszej współpracy. Również Ty decydujesz o czasie jej przebiegu, terminach finalizowania poszczególnych etapów oraz o warunkach i sposobie rozliczeń.

Kwestie finansowe

Nie ma większego sensu podawanie jednoznacznej oferty cenowej, gdyż w jednym przypadku obniżymy sugerowaną cenę, przykładowo z uwagi na ciężką sytuację finansową lub rodzinną danej osoby (co jesteśmy w stanie zrozumieć), w innym przypadku natomiast zaproponujemy cenę nieco wyższą od zwykle sugerowanej, jeżeli zlecenie przewiduje przygotowanie pracy bardzo obszernej i w najbardziej pożądanym terminie. Poddając analizie ofertę cenową serwisów konkurencyjnych, stwierdzamy, że proponowana przeze nas nie jest wygórowana. Pracujemy sami, nie musimy zatem opłacać pośredników i zleceniodawców, co daje nam pełną swobodę w ustalaniu korzystnych dla Ciebie warunków finansowych. Prześlij zapytanie, e-mailem zwrotnym otrzymasz propozycję: e-mail.

Podsumowując, nie trzymamy się tzw. „sztywnych cen” i dajemy możliwość ich negocjowania.