O NAS

Co wyróżnia tę ofertę spośród innych?

To, co Państwo przeczytacie poniżej nie jest już aktualne – od roku 2023 nie świadczymy już swoich usług, jednak dalej mogą Państwo korzystać z naszych zasobów – całkiem za darmo.

Oferujemy wsparcie w zakresie przygotowania prac i opracowań naukowych. W ofercie prace magisterskie, rozprawy doktorskie, a także prace licencjackie i in. Propozycję współpracy kierujemy do osób, które z uwagi na ograniczenia czasowe, absorbującą karierę zawodową, życie rodzinne lub z jakichkolwiek innych względów z oferty takiej chcą skorzystać.

Przedstawiona poniżej oferta to nie tylko propozycja współpracy, ale także szereg wskazówek dotyczących wyboru oferty właściwej, rzetelnej i uczciwej. Oferty, która w możliwie największym stopniu zaspokoi Wasze oczekiwania.

Istnieje możliwość spotkania. Jako alternatywę natomiast oferujemy przyjazny system rozliczeń, który nie wymaga spotkania w sytuacji, gdy Zleceniodawcy nie jest ono na rękę. W większości przypadków inne serwisy proponują wstępne przesłanie pliku zabezpieczonego hasłem lub zaledwie paru stron opracowanych materiałów, co uniemożliwia ocenę ich wartości merytorycznej, poprawności stylu czy techniki i nie przekonuje, że w istocie materiał został przygotowany, a oferent nie jest „naciągaczem”. Jak bowiem na podstawie tych fragmentów poddać ocenie prace licencjackie, prace magisterskie lub dyplomowe? W naszym przypadku współpracująca z nami osoba otrzymuje aż 60% – 70% przygotowanych treści. Posiada możliwość zapoznania się z nimi i uzyskania odpowiedzi na ewentualne pytania, zanim przystąpimy do rozliczenia. Przy rozliczeniach udostępniamy pełne dane.

Często bywa tak, że na podobnych tematycznie witrynach prezentowane są informacje, które mają na celu podkreślenie wiarygodności, doświadczenia czy wiedzy w danym zakresie, których nie jesteście w stanie zweryfikować. Przykładowo, serwis wskazuje, jakoby był wykonawcą czy współrealizatorem prac i opracowań, które uzyskały tak wysokie noty, iż zostały opublikowane. Natomiast w sytuacji, gdy pytacie, jakie to prace magisterskie lub inne, słyszycie, że „w trosce o dobro Klienta nie jest możliwym udzielenie odpowiedzi na to pytanie”. Jaka jest zatem wartość informacji, których nie sposób zweryfikować czy potwierdzić? „Jakość” to również często deklarowany slogan. Poddaliśmy analizie witryny internetowe konkurencyjnych serwisów. Nasuwa się tutaj pytanie: jak można deklarować „wysoką jakość” przekazywanych Klientom opracowań naukowych też prace licencjackie), skoro już sama oferta prezentowana na stronie internetowej zawiera błędy interpunkcyjne, stylistyczne, a czasami nawet ortograficzne? Wprawdzie istotną jest także treść, ale jeden błąd ortograficzny dyskwalifikuje prace licencjackie lub jakiekolwiek inne prace o charakterze naukowym. Pamiętajmy, że chodzi tutaj o poważne opracowania naukowe, a takimi niewątpliwie są prace magisterskie oraz prace dyplomowe. Ignorancja w kwestii ortografii może świadczyć również o wartości merytorycznej oferowanych materiałów. Nie na tym natomiast rzecz polega, abyście musieli ślęczeć z książką czy słownikiem w ręku, weryfikując popełniane błędy – nie tylko ortograficzne, ale także rzeczowe. Zdarza się, że pod ofertą rzekomych serwisów kryją się pojedyncze osoby, a ogłaszają się „jako serwis”, chcąc wykreować obraz profesjonalizmu.

Bywa, że czytacie, ile to lat „funkcjonujemy na rynku” i ile to prac takich, jak prace dyplomowe „przygotowaliśmy”. Bywa, że są to ludzie, którzy napisali własną pracę i zachęceni sukcesem, postanowili zająć się tym zawodowo. Świadczy o tym lawina pojawiających się każdego roku „nowych serwisów”, choć sugerujących kilkuletnią praktykę. Znaczna ich część z czasem się „wykrusza”, gdy okazuje się, że to „jednak nie takie proste”, że jedna czy dwie napisane z powodzeniem prace magisterskie to stanowczo za mało, by pozyskać wiedzę i doświadczenie, które umożliwia wywiązanie się z deklarowanych w ofercie zapewnień o wysokiej jakości oferowanych usług. Niestety, odbywa się to kosztem osób, które zawierzyły szumnym hasłom prezentowanym na stronach internetowych w rodzaju: „Najlepsze prace licencjackie! Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie!”.

Znaczna część serwisów reklamuje się, wskazując, że zajmują się wyłącznie pisaniem prac na zlecenie, że nie udostępniają nikomu prac, które zostały napisane dla ich Klientów. Swego czasu postanowiłem to sprawdzić, wysyłając ofertę zakupu pracy gotowej. W efekcie 6, spośród 9 serwisów, do których przesłałem takie zapytanie, odpowiedziało, prosząc bym wskazał konkretny temat interesujących mnie treści. Podobny „eksperyment” możecie przeprowadzić we własnym zakresie. Zwróćcie też uwagę na domeny poszczególnych serwisów oferujących prace dyplomowe. Bywa, że posiadają one element wspólny, np.: „a-prace”, „a-pisanie” itd. Wspólnym elementem jest tutaj „a-„. Właścicielami tych serwisów są te same osoby. Tyle, że na stronie pod domeną „a-prace” określają się, jako osoby pomagające pisać prace licencjackie i prace magisterskie , a w serwisie pod domeną „a-pisanie” oferują tzw. „gotowce”, reklamując je, jako „najlepsze w Sieci prace dyplomowe”. Jak sądzicie, skąd się wzięły wspomniane gotowe prace magisterskie i inne? Trudno założyć, że ktoś poświęcił kilka lat na przygotowanie kilkuset tak obszernych prac, jakimi są prace licencjackie oraz prace magisterskie. Są to prace dyplomowe osób, które wcześniej zostały zapewnione, iż przygotowana dla nich praca w przyszłości nie zostanie nikomu udostępniona! Paradoksalnym jest także fakt, iż przykładowo jeden z funkcjonujących serwisów z jednej strony świadczy usługi związane z przygotowywaniem prac od podstaw, z drugiej natomiast, umieszcza na stronie głównej odnośnik do strony, na której oferuje się gotowe prace dyplomowe, które można nabyć, jako tzw. „gotowce”.

Nie twierdzimy, że każda oferta jest zła czy też nieuczciwa. Powyższe stanowi jedynie omówienie szeregu przykrych doświadczeń niektórych osób, z którymi przyszło mi współpracować w toku mojej praktyki, a które popełniły błąd, nawiązując wcześniej współpracę z niewłaściwą osobą lub niewłaściwym serwisem.